Antiblogy - můj názor

22. srpna 2010 v 18:08 | Kayluska06 |  MY OPINIONS
Kvůli nějakému nejmenovanému antiblogu mě napadlo vyjevit svůj názor na ně. V životě jsem se nad nimi nezamýšlela, ale teď jsem dostala náladu se o nich vyjádřit. :DTakže. Antiblogy zakládají lidé s jistou averzí (popřípadě i nenávistí) k něčemu. Pro příklad použiju sebe a Hannu Montanu (kterou fakt nemusím, ale nic proti). Dejme tomu, že HM (budu používat tuhle zkratku, ok?) opravdu hodně nesnáším. Založím si blog a tam budu publikovat články jako že je HM hnusná, že ten seriál je pro malé děcka atp. a ještě k tomu shánět lidi, kteří mě v tom podpoří. Nepřipadám vám jako... potvora?

Tím nechci říct, že lidé, kteří takovéhle blogy zakládají, jsou potvory. Asi to myslí dobře (ehm), ale jsou až příliš zaujatí. Je jim jedno, jak jejich blog raní ty, co třeba tu HM milují. Jasně, nikdo její fanoušky nenutí, aby na ten blog chodili, ale stejně. Navíc, k čemu si dopomůžou? HM své fanoušky díky nim neztratí... Takže k čemu to vlastně je? Má to být projev nenávisti, zášti nebo čeho vlastně?

Každý člověk je jiný a každý člověk má právo něco milovat. Já miluju Twilight a The Clique a spoustu jiných věcí a ty se někomu nemusí líbit. Kdybych našla anti Twilight blog, asi bych se jen zasmála, protože jsem těžký flegmatik (pokud nejde o známky), ale někoho to může fakt rozčílit. To je účelem těchto blogů? Zlobit ostatní? Ubohost.

Můj názor nemůže nic ovlivnit, nic změnit - ale tyhle blogy taky ne.

Říct svůj názor je důležité a umět ho prosadit zrovna tak.

Ale zakládání antiblogů je podle mě dost blbý způsob.

Nehodlám do toho nikomu kecat, každý si zakládá blog o tom, o čem chce.

Dost řečí. Já se loučím, jdu psát knížku, bye! :-*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Verky Verky | Web | 23. srpna 2010 v 17:26 | Reagovat

hezky napsáno a vystiženo :-D no, jako kdybych si já měla zakládat nějakej antibog, tak bych jich bylo asi hodně a možná, že bych přetížila i admin.blog.cz :D protože je fakt hodně celebrti, který nesnášim :D  :D
ani stejně nevím, proč si ty antiblogy zakládaj...maj si založit s něčím, co maji rádi a ne nám cpát, jak jsou některé celebrity děsný :-D to víme i bez nich, když je nesnášíme :D  :D

2 *S.I* *S.I* | Web | 24. srpna 2010 v 9:28 | Reagovat

JJ. To je pravda ale kdo z těch lidí to pochopí? Nikdo!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama