Říjen 2010

Prosbička

13. října 2010 v 7:17 | Kayluska06 |  KAYLUSKA06
Ahoj, chtěla bych vás o něco moc poprosit. Týká se to jen těch, co mají facebook. Moje spolužačka Bára soutěží se svojí fotkou a moc jí na té soutěži záleží. Stačí kliknout na tenhle odkaz http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/vyfotdrogu , stát se fanouškem stránky a ve fotkách najít tuhle fotku a dát To se mi líbí.


Díky moc i za Báru. :)

Nějaké překopávky v AFFS

11. října 2010 v 7:32 | Kayluska06 |  AFFS
Ahojte! No, vím, že poslední dobou sama nejsem zrovna ukázkové AFF, ale i tak si dovoluju udělat v těch svých menší změny.

BritnuskaTM se přestěhovala na jiný blog a já si nepamatuju jeho adresu. :( Stydím se za sebe, ale jelikož BritnuskaTM stejně neobíhala, nebudu to řešit.

Lenka a Jája poslední dobou nepřidávají skoro žádné články, což mě mrzí, protože jsou to moje staré AFFS a nerada bych o ně přišla... No zatím si je nechám a uvidím, jestli se zase rozjedou. Koneckonců je menší přidávanost článků pochopitelná. Stává se to každému z nás.

Co se týče Lillyanne, to je opravdu srdeční záležitost. :) S přidáváním článků je to taky značně nahnuté, ale jak už jsem řekla, je to pochopitelné. I ji si proto nechávám. ;)

Verky... Nedovedu si představit, že bych ji smazala. Poctivě obíhá a je to skvělá osoba. :) Známe se už... no, několik let, že? Nechávám. ;)

Moje ségra *S.I* taky zůstává, i když už taky pár dnů nepřidala žádný nový článek. Ale tak přece jenom - je to sourozenec. ;)

No a StellinQa už před jistou dobou zrušila blog, takže ta nic. :D

Nově spřáteluju s Lussindou (http://www.lussinda.pise.cz/). Diplom pro tebe:

slunce

Maminčin mazlíček versus Tatínkova holčička - 1. kapitola Bouřka, sestry a další věci, které můžete nesnášet

4. října 2010 v 16:20 | Kayluska06
Tohle je část první kapitoly mé druhé "knížky" (ne té hlavní, co píšu, tohle je taková bokovka). Je to o dvou sestrách, Camay a Caoli. První kapitola se jmenuje Bouřka, sestry a další věci, které můžete nesnášet. :D